צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
אירועים עסקיים
אירועים פרטיים
כנסים
אירועי השקה
ימי כיף
טופס יצירת קשר
שם:
טלפון:
נושא הפניה:
בעיר:
05/08/2009
אתר צהלולים החדש
ברוכים הבאים לאתר צהלולים החדש
יום גיבוש
אירועי קידום מכירות
יום עיון וסדנאות
ערב קוקטיילים
אירועי קונספט
טיולים לקבוצות
הפקת נופשונים
אירועים בטבע
חתונה
בר מצווה/בת מצווה
ברית/בריתה
חינה
ימי הולדת

הפקת אירועים הוא נושא המתייחס לכל הארגון של האירוע ואילו העיצוב מתייחס לעיצוב האלמנטים השונים בשטח האולם. אם בחרתם לא לעשות לבד את ההפקה והעיצוב מומלץ לבחור בחברת הפקות אירועים אחת אשר תרכז עבורכם את כל הנושא ותחסוך מכם בלבול רב וטלפונים לספקים רבים ושונים.

הפקת אירוע
הפקת אירוע כשמו מתייחס לכל נושא ההפקה והקמת אירוע. בכדי להפיק אירוע יש להזמין מקום, לדאוג לכל נושא הקייטרינג, לתכנן את סדר ההושבה של האורחים, להזמין תקליטן, צלם ולעיתים קרובות אטרקציות נוספות שמטרתן להעניק לאירוע אווירה מיוחדת יותר. ככל שהאירוע יותר גדול ומספר המוזמנים בו רב כך יש יותר עבודה בהכנת האירוע.

עיצוב אירוע
חלק העיצוב מתייחס לכל האלמנטים אשר מעניקים את האווירה ואת הצבע לאירוע. עיצוב אירוע כולל את עיצוב השולחנות, סידורי פרחים, תאורה ייחודית או עיצוב חופה באירועי חתונה. במקרים רבים האירוע נחגג במקום לא מסודר כלומר לא באולם או גן אירועים ולכן יש צורך בעיצוב כללי של כל המקום ותכנון חלוקת שטחי המקום בצורה הטובה ביותר.
להפקה ועיצוב של אירוע בצורה הטובה והמקצועית ביותר מומלץ להשתמש ב חברות הפקת אירועים אשר יודעת כיצד כל החלקים הקטנים מתחברים ואיך ליצור את האירוע היפה והמוקפד ביותר. בכדי להבטיח זאת רצוי להיעזר בבוגר קורס עיצוב אירועים.

מפת אתר | צור קשר
X