צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
אירועים עסקיים
אירועים פרטיים
כנסים
אירועי השקה
ימי כיף
טופס יצירת קשר
שם:
טלפון:
נושא הפניה:
בעיר:
05/08/2009
אתר צהלולים החדש
ברוכים הבאים לאתר צהלולים החדש
יום גיבוש
אירועי קידום מכירות
יום עיון וסדנאות
ערב קוקטיילים
אירועי קונספט
טיולים לקבוצות
הפקת נופשונים
אירועים בטבע
חתונה
בר מצווה/בת מצווה
ברית/בריתה
חינה
ימי הולדת

בין אם אתם במסגרת של עבודה או בין אם אתם במסגרת של חברים, כל אחד מאיתנו בשלב זה או אחר תר אחר יום כיף כייפי וחלומי אשר יגבש, ישמח ויעורר, כך שאף אחד מהאנשים שיקחו חלק במפגש לא יישכח את החוויה שחוו למשך זמן רב. לרוב, ליום של כיף אשר נעשה במסגרת מערכתית כלשהי, בין אם מדובר במקום עבודה, בין אם מדובר במסגרת צבאית או בכל מסגרת אחרת, ליום הכיף יש מספר מטרות, אשר הראשונה שבהם היא בילוי והנאה וכמו כן המטרה המשנית היא העמת הידע בתחום מסויים או בניה של יעדים ומטרות תוך שבירת שיגרה.

יום של פינוק וכיף במרכז
איזור מרכז הארץ מציע לנו מגוון עשיר של אטרקציות וחוויות אשר יהפכו כל יום של בילוי ליום בו תחוו חוויות מרגשות ולתי נשכחות, כחלק מאטרקציות אלה תוכלו להנות מביקור באחד מן המוזאונים הרבים המצויים בעיר תל אביב, או לחילופין באיחד ממרכזי הקניות הרבים, ביקור על שפת הים או ביקור בסמטאות יפו העתיקות

יום של למידה במרכז
איזור מרכז הארץ מציע שלל רב של אתרי דת, תרבות והבידור לימודי,כך שיום הכיף שאתם מתכננים יכול להיות ללא ספק גם יום לימודים במסגרת שונה מהמסגרת אליה אתם רגילים. טיול רגלי מלווה באיש מקצוע אשר מכיר לעומק את היסטורית המקום, בשילוב עם משחקים בהתאם לגילם של המטיילים יוכל לספק לכם חוויה לימודית מאתגרת ומהנה.  

מפת אתר | צור קשר
X