צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
אירועים עסקיים
אירועים פרטיים
כנסים
אירועי השקה
ימי כיף
טופס יצירת קשר
שם:
טלפון:
נושא הפניה:
בעיר:
05/08/2009
אתר צהלולים החדש
ברוכים הבאים לאתר צהלולים החדש
יום גיבוש
אירועי קידום מכירות
יום עיון וסדנאות
ערב קוקטיילים
אירועי קונספט
טיולים לקבוצות
הפקת נופשונים
אירועים בטבע
חתונה
בר מצווה/בת מצווה
ברית/בריתה
חינה
ימי הולדת

למפיקים תפקיד מהותי בהקמת אירוע. הם מרכזים בידיהם תפקידים שונים שבלעדיהם האירוע לא היה קם. באחריותם לדאוג לכל הפרטים, להיות ערוכים לכל התסריטים האפשריים, ולערוב להצלחת האירוע עוד משלב התכנון, תוך שלב האירוע וכלה לאחר האירוע- פיזור ראוי והשבת הסדר על כנו.

מפיקים הנאה מכל אירוע
לכל תחום בידור ובכלל ישנם מפיקים. מסגרת התפקיד דומה, אולם היעוד משנה את תוכן העבודה. כשמדובר בהפקת אירועים, כבר לא מדובר יותר במותרות- אלא בהליך מסודר של ארגון האירוע, שאמור לטפל בכל ההליכים ומוריד מבעלי האירוע את עול ניהול האירוע. למפיקים בעלי ותק העבודה הופכת לקלה יותר, כשהקשרים עם ספקים חיצוניים מבוססים, מחירי השוק ידועים ויודעים מה יש להם להציע על- מנת שהאירוע יעבור בשלום. מפיק יודע מתי הוא יכול לצאת מגדרו מבלי "לקפוץ מעל לפופיק", ולערוך עבורכם את האירוע שעליו חלמתם. זה יכול להיות מיקום אירוע מיוחד, אטרקציה מיוחדת, ניהול סדר יום מורכב לאירועי יום גיבוש למשל ועוד.

איך מפיקים אירוע מוצלח?
השאלה מהו דבר מוצלח מבחינתכם. חסכון בכסף? מפיקים של אירוע שיש להם ידע בכדי לתמרן, הבקיאים במחירי השוק ומקושרים לספקים יכולים לחסוך לכם כבר משלב התכנון כסף שחשוב לכם בהשקעת האירוע. אם הצלחת האירוע תלויה בהנאת המשתתפים, בקשו מאותם מפיקים המלצות קודמות, צילומים ותיעודים של הפקות קודמות ותוכלו אף ליצור עם הממליצים קשר, לקבל מושג לגבי המפיקים שילוו אתכם גם שבועות רבים לפני האירוע.

מפת אתר | צור קשר
X