צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
אירועים עסקיים
אירועים פרטיים
כנסים
אירועי השקה
ימי כיף
טופס יצירת קשר
שם:
טלפון:
נושא הפניה:
בעיר:
05/08/2009
אתר צהלולים החדש
ברוכים הבאים לאתר צהלולים החדש
יום גיבוש
אירועי קידום מכירות
יום עיון וסדנאות
ערב קוקטיילים
אירועי קונספט
טיולים לקבוצות
הפקת נופשונים
אירועים בטבע
חתונה
בר מצווה/בת מצווה
ברית/בריתה
חינה
ימי הולדת

אם בקרוב אתם מתכננים יום כיף עם המשפחה או יום גיבוש עם החבר´ה מהגרעין, מהעבודה או מפגש פנויים – פנויות לצורך העניין, אז תצטרכו להמציא את האטרקציות לקבוצות שימשכו את כולם להשאר מסורים ומרותקים לאורך האירוע כדי להיות חלק ממנו ולשתף פעולה האחד עם השני. אם אתם יודעים שפניכם מועדות לטיול (כמו יער כל שהוא) כקבוצה ומעוניינים בערך מוסף שאותו רק יד מקצועית ומנוסה יכולה להעניק, תוכלו לעשות זאת גם דרך חברת הפקות.

מה עדיף – שיטוט ביער או משימות אטרקטיביות?
קבוצה מכילה מיקרוקוסמוס של אנשים בדרך כלל, ולכן לכל אחד דעה ורצון משלו לגבי מימוש יום כיף עם כולם. היתרון שבשירותיה של חברת הפקות, שיש בידיה את הכלים להגיע לכולם. חברת ההפקות עושה עבודת שטח לפני תחילת עבודתה לגבי קהל היעד (הקבוצה הנופשת) ותיעזר באדם אחד או שניים לצורך העניין. ההתלבטות לגבי המשימות והרכב היום תיפתר בין – רגע תוך הצעת רעיונות שאולי אתם אפילו לא חשבתם עליהם כדי שתוכלו ליהנות. אתם קובעים מהי מסגרת התקציב אשר מוטלת לביצוע ההפקה, וחברת ההפקות תכין לכם תוכנית שמתאימה הן למסגרת התקציבית והן לאופי הפעילות ולמטרות שלהם באמצעות פעילות זו. חברת ההפקה הופכת אתכם לחלק מהקבוצה שנהנים, כך שלא תצטרכו לעמוד מהצד ולוודא שהכל פועל כשורה.

מה יכולות להיות האטרקציות לקבוצות?
פעילויות תחרותיות כמו ניווט, יום ספורט למקומות עבודה, מצנחי רחיפה וטרקטורונים מעופפים,  קטיף עצמי, קייאקים, פיינטבול או באולינג – כל מה שעושה לכם כיף, ואפילו יכול להיות נושא פרסים. זה יכול להיות גם סדנאות מיוחדות כמו לימי הולדת, מסיבת רווקות או בת מצווה. כדי לקבוע יום כיף, רצוי להתחיל זאת במועד המוקדם בותר כדי שיהיה אפשר לשריין את כל אותם המקומות לתאריכים הרצויים.
מפת אתר | צור קשר
X