צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
אירועים עסקיים
אירועים פרטיים
כנסים
אירועי השקה
ימי כיף
טופס יצירת קשר
שם:
טלפון:
נושא הפניה:
בעיר:
05/08/2009
אתר צהלולים החדש
ברוכים הבאים לאתר צהלולים החדש
יום גיבוש
אירועי קידום מכירות
יום עיון וסדנאות
ערב קוקטיילים
אירועי קונספט
טיולים לקבוצות
הפקת נופשונים
אירועים בטבע
חתונה
בר מצווה/בת מצווה
ברית/בריתה
חינה
ימי הולדת

לא אחת אנו נתקלים בחיינו בצורך להפיק אירוע בסדר גודל נרחב יותר מארוחת ערב משפחתית. אירועים מכוננים בחיינו אנו רוצים לחלוק עם המשפחה הנרחבת ועם קהל חברים גדול. על כן אירוע כמו חתונה, יום הולדת משמעותי, בר מצווה – ייחגג בסדר גודל גדול. כמובן שהניסיון לנסות ולארגן אירוע מעין זה באופן עצמאי הוא מכובד מאוד אך על פי רוב הוא ייפול לטמיון, ידרוש משאבי זמן רבים, משאבים נפשיים, סבלנות וכוחות שאין לכל אדם עם משפחה, ילדים, עבודה ודאגה יומיומית לפעילות שוטפת של משק הבית. בעקבות זאת הוקמו חברות הפקה ברחבי הארץ שנותנות מענה יעיל להפקת אירועים.

האם מחירים של מפיק אירועים משתלמים?
בסופו של דבר השכרת שירותיה של חברת הפקות הוא דבר מאוד משתלם, גם אם מנסים לארגן אירוע באופן עצמאי יש לשקול ולקחת בחשבון מרכיבים רבים כגון תקליטן, קייטרינג, גן אירועים, הסדרי ישיבה, אופן התנהלות האירוע, אפקטים מיוחדים באירוע וכו´. בין אם מדובר ביום גיבוש בצפון, באירוע עסקי או בהפקת חתונה חשוב מפיק אירועים יכול לסייע המון. מפיק אירועים מקל על הסידורים הרבים שדורש אירוע, הכרתו עם אנשי מפתח בתעשייה מוזילים את העלויות וכן זמן התכנון קצר יותר בעקבות הניסיון שלו בתחום וההתמחות שלו בהפקת אירועים.

על פי מה קובע מפיק אירועים מחירים?
המחירים של מפיק אירועים משתנים מחברה אחת למשניה. קיימות חברות יקרות יותר וקיימות חברות זולות יותר. קיימות חברות שמתעסקות באירועים עסקיים וקיימות חברות שעוסקות באירועים משפחתיים וכאלה שנותנות מענה להכל. המוניטין של החברה מהווה ללא ספק את המחיר של מפיק אירועים ומקפיץ אותו דיי גבוה אם מדובר בחברה נחשבת. כמו כן גודל האירוע יקבע את המחירים שמפיק אירועים ייתן ללקוחותיו. ככל שהאירוע גדול יותר ודורש יותר ארגונים הוא יהיה יקר יותר. גם המרכיבים הבסיסיים שמהם בנוי האירוע – תקליטן, קייטרינג, גן אירועים – ייקחו חלק משמעותי בעלות.

מפת אתר | צור קשר
X