צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
אירועים עסקיים
אירועים פרטיים
כנסים
אירועי השקה
ימי כיף
טופס יצירת קשר
שם:
טלפון:
נושא הפניה:
בעיר:
05/08/2009
אתר צהלולים החדש
ברוכים הבאים לאתר צהלולים החדש
יום גיבוש
אירועי קידום מכירות
יום עיון וסדנאות
ערב קוקטיילים
אירועי קונספט
טיולים לקבוצות
הפקת נופשונים
אירועים בטבע
חתונה
בר מצווה/בת מצווה
ברית/בריתה
חינה
ימי הולדת

אירועים למשתתפים רבים הם סיבה לחגיגה, אולם לבעלי האירוע זה יכול להיראות מעט מרתיע. ישנם אירועים שלא ניתן לפסוע על שתי הסעיפים בהם, כמו למשל חתונה, אירוע קונספט, מסיבת השקה ויחצ"נות, פרסום, מסיבת עיתונאים, הפקות מוסיקליות – אירועים אלו שנועדו מלכתחילה להכיל סך רב של משתתפים. נכון שזו סיבה למסיבה, אולם האירוע הזה חייב להיות מתוכנן בקפידה ולכן הוא עלול ליצור גם כאב ראש למארגנים. יש עניין של לוגיסטיקה מרובה, ובעיקר דאגה לכך שלכל האורחים יהיה מענה לכל עניין: נגישות, אוכל מתאים, הכוונה נכונה למכוניות וחניות, הפעלות לילדים אם יש ועוד.

לשלוט ולנצח על האירוע
ההפנינג מיועד למאות ואולי אפילו לאלפי אנשים. איך דואגים לכך, שכל אדם שהוא עולם ומלואו יהיה יכול לצאת מן האירוע לאחר שנהנה בו באופן חווייתי? איך אפשר להגיע להישג, שבו כל אחד מוצא את הפינה ואת העיסוק המעניין אותו? את זה אפשר להשאיר לחברת הפקות אירועים, שמארגנת את האירוע מן המסד אל הטפחות.

רעיונות שקולעים לכולם!
מתחילים עם רעיונות ובקשות מיוחדות לאירוע. רוצים זיקוקין? יש לארגן את האירוע בחוץ. רוצים בריכה? ישנם גני אירועים שונים שיש בהם גם בריכה, או אפשר אפילו לשכור בית מלון עם חצר בריכה. יש מי שירחיק וישכור צימר או וילה עם בריכה, תלוי בכמות האורחים. מי שרוצה להתחבר לרוחניות בוודאי יערוך הפקת אירועים בטבע, ומי שאוהב אירועים יוקרתיים, יכול לבחור בשילוב שבין אולם מהודר עם גן אירועים לקבלת האורחים.

נוכחות פיזית במקום
מי שמארגן את האירוע חייב לדאוג לפרטים הקטנים ביותר, מה שמחייב להיות עם אצבע על הדופק ואפילו לחלק את העבודה בין מספר אנשים בו זמנית. יש ליצור קשר עם כל בעלי המקצוע שלוקחים חלק בעניין ולהיות קשובים לכל בעיה שמתעוררת, ולזאת דואגת חברת הפקות.
מפת אתר | צור קשר
X