צור קשר גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
אירועים עסקיים
אירועים פרטיים
כנסים
אירועי השקה
ימי כיף
טופס יצירת קשר
שם:
טלפון:
נושא הפניה:
בעיר:
05/08/2009
אתר צהלולים החדש
ברוכים הבאים לאתר צהלולים החדש
יום גיבוש
אירועי קידום מכירות
יום עיון וסדנאות
ערב קוקטיילים
אירועי קונספט
טיולים לקבוצות
הפקת נופשונים
אירועים בטבע
חתונה
בר מצווה/בת מצווה
ברית/בריתה
חינה
ימי הולדת

אם סוף סוף החלטתם שאתם רוצים להפיק אירוע, עליכם לדעת שיש מספר היבטים שעליכם להתחשב בהם כמו: תאורה, מקום, אוכל, גודל האולם וכו´. אולם, יש שני היבטים אשר משפיעים בצורה הגדולה ביותר על האירוע, ויכולים בקלות לקבוע האם האירוע ייכשל או יצליח. שני היבטים אלו הם התקליטן ורשימת המוזנים.

רשימת מוזמנים
אחת המטלות היותר סיזיפיות שיש לעשות, אולם גם אחת החשובות. לפני שמתחילים להכין את רשימת המוזנים יש להחליט על גודל האירוע – כלומר, מספר המוזמנים. גודל האירוע יעיד רבות על אופיו ועל אופן ארגונו שכן אירוע של 50 איש יהיה שונה מאירוע של 500 איש. עשו את הרשימה ביחד עם כול המעורבים בהכנה של האירוע שכן לעיתים נושא זה יכול להיות רגיש, בעיקר בשביל ההורים.

אישורי הגעה
אז הכנתם רשימה והיא בידכם? נפלא. כעת עליכם לוודא מי מהרשימה יכול להגיע ומי לא שהרי לא תרצו להזמין אולם ל-500 איש כאשר רק 300 יגיעו. לרוב למשימה זו תצטרכו את עזרתם של אחרים ועל כן שתפו מספר מכרים וארגנו נוסח אחיד לשיחות הטלפון. על מנת להימנע משיחות ארוכות, מומלץ לספר כי אתם איזושהי חברת גוף שלישי אשר לא קשורה באופן אישי לאירוע. כאשר בידכם רשימת המוזמנים הסופית, ארגנו את הישיבה בצורה כזו שתפרידו בין המבוגרים לילדים, הושיבו את המבוגרים רחוק מהרמקולים, הושיבו בני משפחה יחדיו וכו´.

תקליטנים לאירוע
מוזיקה נחשבת למזון לנשמה. מוזיקה טובה יכולה בקלות להיות לב האירוע. מוזיקה מכתיבה את אופי האירוע, הקצב שלו, נותנת אווירה מתאימה ובעלת הפוטנציאל להפוך את האירוע שלכם לאירוע בלתי נשכח. כל אלו יוצרים חשיבות רבה בעת בחירת התקליטן של האירוע ועל כן גם אסור לכם להתפשר עליו, שאלו חברים, קראו פורומים באינטרנט, קראו חוות דעת וכו´ – עשו הכול על מנת למצוא את התקליטן הטוב ביותר לאירוע שלכם.

מפת אתר | צור קשר
X